fbpx

NIEZWYKLE REALISTYCZNY SYMULATOR LOTU

Sprawdź, ile emocji może dostarczyć realistyczny symulator lotów. Cena vouchera obejmuje szkolenie wstępne przed lotem, opiekę instruktora oraz niezapomniane przeżycia za sterami potężnych maszyn. Oferta jest podzielona na kilka pakietów, dzięki czemu łatwo można ją dopasować do indywidualnych preferencji klienta. Ceny zależne są od długości korzystania z symulatora lotu. Proponujemy ekscytujące scenariusze, trwające od 20 do 90 minut. Każdy voucher jest ważny przez sześć miesięcy od momentu zakupu. To doskonały pomysł na prezent!

Symulator AirMeon B737-800

boeing-737-airmeon-symulator-600pc

Symulator AirMeon F18 Super Hornet

symulator airmeon f18 super hornet

NIEZWYKŁY PREZENT I NIEZWYKŁE EMOCJE

Czy znasz kogoś, kto marzy o karierze pilota lub po prostu kocha latanie? Chcesz zaskoczyć bliską osobę oryginalnym prezentem? Zagwarantować niezapomniane przeżycia? Wybierz emocjonujące chwile w symulatorze lotu! Dzięki zaawansowanej technologii można oszukać zmysły i poczuć się jak za sterami prawdziwej odrzutowej maszyny, która przemierza przestworza. Symulowany lot samolotem to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, podarunek na Dzień Ojca czy niespodziankę dla przyszłego pana młodego podczas wieczoru kawalerskiego.

fa18_superhornet_600px_airmeon_symulator

LOT SAMOLOTEM NA PREZENT

WYBIERZ NAJKORZYSTNĄ OFERTĘ

Dzięki kilku wariantom voucherów możesz dopasować prezent do świętowanej okazji. Oferujemy loty od 15 do 90 minut. Krótsze scenariusze spokojnie wystarczą do realistycznego doświadczenia pilotowania samolotu, dłuższe natomiast będą bogate w zaskakujące sytuacje, zmienną pogodę itp. W kabinie razem z instruktorem oraz osobą pilotująca zmieści się jeden obserwator, więc lot samolotem to pomysł na prezent również dla par! Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Wybierz symulator lotu samolotem – idealnie odwzorowane warunki pilotowania prawdziwej maszyny!

PARTNERZY

TOP